MI Estate

O NÁS

Zabýváme se investicemi do nemovitostí a spoluvlastnických podílů.

Poskytujeme komplexní služby nejen po celé České republice, ale i v zahraničí s cílem zajistit klientům vždy prvotřídní servis.

Realizujeme i zdánlivě neřešitelné a často velmi komplikované obchody. I v těchto případech jsme schopni uzavřít kupní smlouvu a uskutečnit celý prodej v rámci 24 hodin. Jednáme i s insolvenčními správci a státními orgány.

Specializujeme se na výkup nemovitostí a zároveň i na odkup spoluvlastnických podílů na nemovitostech.

Jde nám především o budování dlouhodobých vztahů s klienty, založených na vzájemné důvěře a respektu.

NAŠI LIDÉ

Maxim Ponomarenko
CEO
Lucie Spilková
Ředitelka/prokuristka společnosti

Ve společnosti MI Estate jsem již od samého vzniku. Zodpovídám za implementaci a rozvoj obchodní a prodejní strategie. Zároveň řídím obchodní tým a koordinuji veškeré činnosti společnosti. Reprezentuji společnost jménem pana majitele MI Estate, s kterým jsem v každodenním kontaktu.

Andrea Šlechtová
Obchodní oddělení

Starám se o portfolio nemovitostí společnosti Mi Estate, kterými jsme vlastníky. Zajistím jejich převzetí, prezentaci, nabídku, prohlídky, pronájem či prodej. Jsem každou denní hodinu schopna odpovědět na otázky svých klientů. Připravují smlouvy, radím v právních a ekonomických problémech. Pracuji v terénu i v kanceláři.

Matěj Kajuk
Oddělení výkupů

Mám na starosti kompletní péči o oddělení a komunikaci se zákazníky. Podílím se na vedení a rozvoji týmu call centra. Důležité je pro mě zvyšování zákaznické spokojenosti a zlepšování kvality služeb.

Jana Kaščáková
Marketingové oddělení

Zodpovídám za prezentaci a propagaci společnosti, zároveň pracuji na projektech, které pomáhají budovat značku.
Dohlížím na dodržení stanovené strategie. Řídím a koordinuji veškeré marketingové aktivity společnosti.

VIDEO

Materiály ke stažení

Napište nám!