Nela Kubasová

Majitelka projektu Realitní Shaker, realitní investorka a makléřka

Nela Kubasová

Majitelka projektu Realitní Shaker, realitní investorka a makléřka

Životopis

Nelinou vášní je investování do nemovitostí. Svou první nemovitost si koupila ve 22 letech. Po pár letech praxe plných úspěchů, ale i drahých chyb se rozhodla vybudovat první velkou komunitu realitních investorů v ČR, kteří budou otevřeně sdílet své zkušenosti. Opustila perspektivní místo v korporátu Procter and Gamble a v roce 2015 založila projekt Realitní Shaker, čímž se její sen splnil. Dnes komunita sčítá mnoho stovek realitních investorů, kteří si dennodenně vzájemně pomáhají na cestě k finanční svobodě.
Doposud vzděláváním Realitního Shakeru prošlo již necelých 2500 investorů. Nela s kolegyňkou Ivou Birtovou pro investory také vyhledávají zajímavé investiční byty. V roce 2021 již zprostředkovali nemovitosti v hodnotě přes 130 000 000Kč. Nově zakládají také správcovskou společnost.
Vše se snaží dělat zejména srdcem a tak, aby to všechny bavilo. Kvalita, dlouhodobá spolupráce a svoboda je rozhodně důležitější, než kvantita. Nejde tedy žádnou tvrdou businessovou cestou, proto v jejich práci a komunitě panuje takřka rodinná atmosféra.
Nela je detailista a potřebuje se neustále posouvat, proto se od roku 2017 také baví klasickou makléřinou. Moc ráda se inspiruje skvělými makléři a razí cestu kvalitní prezentace a prodeje za maximální cenu. Nejvíce ji při tom baví, jak dokáže proměnit interiér díky home stagingu, na který má i vlastní sklad nábytku. Naopak jakmile na ni namíří kamera při videoprohlídkách, tak si vždy vyzkouší výstup z komfortní zóny 🙂

Uvidíme se na REALITYfestu a na FINfestu