Jiří Hanousek

Realitní makléř

Jiří Hanousek

Realitní makléř

Životopis

Jiří Hanousek se v českém obchodním rybníčku pohybuje už víc než 10 let. Zkušenosti s obchodem získával postupně – svoji cestičku si vyšlapával nejdřív ve stavebnictví, kde prodával garážová vrata a stínicí techniku. Pak se rozhodl pro změnu a zamířil do oblasti finančních služeb. Tam se z úspěšného obchodníka stal úspěšný manažer. Ve své společnosti měl v dobách největšího rozpuku přes 60 obchodníků. Ale jak sám říká – to byly ty „nudnější“ časy. Ta největší zábava měla teprve přijít. 

Realiťák z Wall Street a nebo Kazma v realitách. Tak mu dnes mnozí přezdívají. A proč? To pochopíte, jakmile shlédnete jeho realitní videa. Prezentace Jiřího Hanouska je všechno možné, ale rozhodně ne tradiční nebo nudná. Někteří ji milují, jiní nenávidí, ale hlavně se o ní mluví. Není to ještě ani rok, co Jiří vnesl svěží vánek do konzervativních realitních vod, a přesto už zmínky o jeho prodejích začaly zaplňovat mediální prostor. Nemovitosti, které prodává, se dostaly do hlavního vysílacího času ČT nebo na stránky prestižního časopisu Forbes. 

Pod hlavičkou Realitních služeb pro náročné zkrátka Jiří dělá to, co umí nejlépe – prodává.  Sebedůvěra a vysoké cíle mu rozhodně nechybí. Tohle všechno je prý totiž teprve začátek.

Uvidíme se na REALITYfestu a na FINfestu