Ivana Žďánská

Realitní makléřka

Ivana Žďánská

Realitní makléřka

Životopis

Jmenuji se Ivana Žďánská a jsem maminkou dvou synů (Tomáš 10 let, Dominik 4,5 roku). Vystudovala jsem Vysokou školu Ekonomie a managementu se zaměřením na finance a právo a kromě svých rodičovských povinností se již přes 20 let věnuji obchodu. Více jak 10 let jsem působila v mezinárodní společnosti NN životní pojišťovna na vedoucích a manažerských pozicích.  Po uplynutí první rodičovské dovolené jsem se již do korporátního světa nevrátila a věnovala se obchodu ve finančním sektoru. Po druhé rodičovské dovolené jsem přijala nabídku a začala se věnovat realitnímu obchodu, ve kterém působím dodnes, přesněji 2,5 roku.

Dráha realitní makléřky se stala mým velkým koníčkem, potkávám se s úžasnými lidmi a je to neuvěřitelná jízda. Jsem součástí příběhů mých klientů, kterým pomáhám plnit si jejich sny o bydlení a moc si vážím jejich důvěry, se kterou se na mě obracejí a se kterou mě rádi doporučují dál.

Realitní servis poskytuji na vysoké úrovni s lidským přístupem, empatií a 150% nasazením a odměnou je mi hlavně všestranná spokojenost.

Uvidíme se na REALITYfestu a na FINfestu

Ženy v realitách

8. 11. 2021
14:15 - 15:10
Tycho (živě)