Poski REAL

O NÁS

Poski REAL je komplexní realitní nástroj řídící procesy realitní kanceláře a jednotlivých makléřů při prodeji a náboru nemovitostí. Mějte svá citlivá data zabezpečená na jednom místě, pracujte efektivně, elektronicky a buďte díky Poski úspěšní.

Software Poski REAL zajišťuje export nemovitostí na realitní servery a řeší kompletní agendu správy nabídek. Software poski(y)tuje také nástroje na úpravu fotek nabídek, a stahování LV do softwaru, cenové mapy a další podpůrné nástroje.

CRM moduly Vám vyřeší agendu správy Vašich kontaktů, tedy to nejcennější, co realitní kancelář má. Nástroje v Poski REALu Vám plně hlídají dobu uložení kontaktů, řeší anonymizaci dat, tedy GDPR, odesílají newslettery, zapisují záznamy a plno dalšího.

Poski REAL Vám vyřeší starosti o marketingovou propagaci. Přes software lze ovládat a pohodlně tvořit webové stránky nemovitostí, makléřů, ale také developerských projektů

Poski REAL poski(y)tuje komplexní statistické vyhodnocování chodu kanceláře nebo makléře. Tvoří komplexní statistiky, porovnává data a umí vytvořit například i uzávěrky celé kanceláře, včetně vystavení faktur pro konkrétní makléře.

Software Poski REAL nabízíme v několika různě vybavených verzích lišících se také cenou. Realitní CRM si tak dle individuálních nároků a cenových možností může vybrat každá realitní kancelář. Standardní verze pro naše klienty máme celkem tři, navíc pak umožňujeme také individuální úpravy a vývoj realitního softwaru ve verzi Business. U realitního softwaru se verze jmenují REAL Start, REAL Easy a REAL Klasik. V případě napojení webových stránek na realitní software se jedná také o podobně pojmenované verze WEB Start, WEB Easy a WEB Klasik.

vladimir@poski.com

info@realitni-system.com

facebook-icon

linkedin-icon

NAŠI LIDÉ

Ing. Vladimír Vaněk
Výkonný ředitel Poski.com s.r.o.
Adéla Danělišynová
Zákaznická podpora Poski REAL
Denisa Honusová

Video Poski REAL