NEJVĚTŠÍ FESTIVAL PRO FINANČNÍ PROFESIONÁLY
fyzicky i online
Přípravy v plném proudu! 
již brzy prozradíme více...
8. listopad 2021
/
Praha

Finanční a realitní festival FINfest a REALITYfest

Dvě konference na jednom místě. Unikátní zážitek fyzicky i online. Unikátní synergie s komunitními weby Poradci-sobě.cz a Realiťáci-sobě.cz s více než 30.000 uživateli

Událost roku

Nejvýznamnější konference FINfest spolu s realitní konferencí REALITYfest tvoří největší nezávislý festival finančních a realitních profesionálů v ČR! Nejvíce účastníků, diskusí, přednášek a workshopů, řečníků i partnerských společností na jednom místě a v jeden den.

TOP řečníci a témata

Na festivalu můžete diskutovat se špičkami oboru: šéfové firem, přední zástupci producentů (pojišťoven, bank, investičních společností a realitních kanceláří) a vedoucí zástupci státních i profesních organizací. Pečlivě si také vybíráme zajímavé trenéry, kouče, právníky, manažery a přední experty.

Nezávislost

Známe detailně oficiální i zákulisní problematiku finančního poradenství a realitního trhu. Sami ale vlastní praxi neprovozujeme a provozovat nebudeme. Proto nabízíme jedinečnou záruku odbornosti a skutečnou nezávislost.

NĚCO NAVÍC

Finance a reality patří k sobě. Pod jednou vstupenkou se skrývá jak realtiní, tak finanční festival. Dvě jedinečné akce na jednom místě a v jeden den. S každou akcí přinášíme něco navíc. Tentokrát se z reálného světa pouštíme i do online prostředí a přinášíme hybridní akci se všemi vymoženostmi, které tato forma nabízí.


10 sálů s programem

fyzicky i online

8 sálů finance a reality

2 sály osobní rozvoj


65 přednášek

30 o financích

20 o realitách

15 o osobním rozvoji


150 řečníků

90+ finance

40+ reality

20 osobní rozvoj


1000 návštěvníků

700 finančních profesionálů

300 realitních makléřů

experti z příbuzných oborů