FINfest EFPA – Soutěž o Aplikaci roku

Networking

Využijte příležitosti k neformálnímu setkání se zajímavými lidmi z oboru, které člověk nepotkává každý den. Až 200 účastníků, mezi kterými budou řečníci konference, zástupci partnerských společností a jejich obchodní partneři, účastníci konferenčního programu i organizátoři.

Zábava

Těšit se můžete na kapelu Slovani, která hraje slovenské hity a tombolu. Ceny do tomboly věnovaly partnerské společnosti Afterparty konference FINfest EFPA a 5. odborné realitní konference.

Podporujeme

Dlouhodobě podporujeme projekt Šance. Nebude tomu jinak ani tentokrát. Výtěžek z tomboly půjde na první preventivní a humanitární program pro komerčně sexuálně zneužívané děti a mládež, oběti obchodování s lidmi, kteří žijí v ČR v zapomenutí…

Raut

Během afterparty bude zajištěn pestrý raut a ochutnávky z produkce našich partnerských společností. Přijďte si užít atmosféru předvánočního času a nalaďte se na vlnu vánočních večírků, než to všechno propukne. A nebo rovnou pro své firemní vánoční setkání využijte naši akci!

Program

18:00 - Slavnostní zahájení

Doprovodný program

20:00 - Slosování tomboly

20:30 - Koncert kapely Slovani

22:00 - Závěr

 • Přípitek
 • Úvodní slovo organizátorů a partnerů konference

 • Prodej lístků do tomboly
 • Raut
 • Ochutnávky z produkce partnerských společností
 • Networking

 • Organizátoři na podiu slosují lístky do tomboly
 • Všechny finanční příspěvky poputují na Projekt Šance

Kapela Slovani vznikla v roce 2016 a hraje převzaté slovenské písničky známé od roku 1980 až do dnešní doby (Elán, Miro Žbirka, Richard Müller, Pavol Habera, Team, Horkýže slíže, Tublatanka atd.) Členové Slovanů jsou převážně zkušení hudebníci, kteří vyrostli na poctivém rocku. Jako správní srdcaři i ve Slovanech nejvíce hrají právě tento typ hudby, ale nebrání se ani “výletům” do oblasti popu, nebo třeba lidovky s rockovým kabátem. Charakteristickým znakem kapely je více vokálů, které se skládají do zajímavých a někdy nestandardních harmonií.

Rozloučení a ukončení programu

Kapela Slovani

Cílem  kapely není dobýt hudební svět, ale zabavať sa životom a krásnou muzikou jak Slovani s oblibou říkají. A tuto svou vizi si kapela užívá se vším všudy. Aby zpestřili svá vystoupení, zvou Slovani na podiu i tanečnice ve slovenských lidových krojích. Ty roztančí publikum například u lidové písně Macejko, které kapela dala rockový kabát. Když se členů kapely zeptáte proč hrají slovenské písničky, tak strohá odpověd zní: proto, že nás to baví . “Jsme prostě Čechoslováci i po rozdělení, rádi rozdáváme radost a připomínáme lidem, kam vlastně patříme. V dnešní době se společnost ráda vrací ke kořenům a my taky,” říká Vilda Khuebach (špičkový kytarista, který doprovázel řadu známých českých zpěváků). A Honza Stejskal dolňuje: “Ty časy, kdy se muzikanti na pódiu předváděli kdo dá rychlejší a složitější solo jsou naštěstí pryč. Baví nás rozdával lidem radost a když to zažijete, nechcete nikdy přestat.”

Přihláška do soutěže Aplikace roku

 • Drop files here or
  Max. file size: 250 MB.