Aplikace roku 2021

SOUTĚŽ O APLIKACI ROKU 2021

Níže naleznete šest soutěžících aplikací, které možná již znáte, ale přinášejí něco nového nebo úplné novinky, o kterých jste možná ještě neslyšeli. Podívejte se, co se děje na trhu!

Zde máte jedinečnou možnost si prohlédnout soutěžící aplikace a hlasovat o vítězi.

Zároveň se vám všech šest soutěžních aplikací představí přímo na festivalu FINfest a REALITYfest. 
Přijďte se na představení aplikací podívat naživo.

Pravidla hlasování:

Můžete přidělit jeden, dva nebo max. tři hlasy. Hlasování bude ukončeno v den festivalu 8. 11. 2021 v 17.30! V 18.00 hodin vyhlásíme vítěze, který získá titul Aplikace roku 2021 a odměnu. 

Podívejte se, které aplikace soutěžily v roce 2019. 

HLASOVÁNÍ

Který nástroj je pro Vás nejlepší? Přidělte tři hlasy!*

Představujeme přehlídku nejlepších aplikací a vychytávek pro realitní makléře.

Finanční analýza ve Stormmbooku

od společnosti M&M reality holding

https://www.mmreality.cz/

Stormmbook je technologický pomocník pro práci realitních a finančních profesionálů. Ojedinělým způsobem propojuje reality a finance. Kompletní digitalizace obchodních procesů. Od náběru nemovitosti, skrze poptávky klientů, kompletní zajištění financování, rezervační smlouvy, až po pokrytí rizik. Kromě řešení obchodních procesů lze skrze Stormmbook vyřešit bezpapírově legislativní dokumenty nebo online sjednávat produkty.

NOVĚ je Stormmbook rozšířen o modul finanční analýzy, který koncepčně propojuje jednotlivé finanční části a umožňuje lepší práci s klientem a jeho cíly, potřebami, příjmy a výdaji, majetkem, produktovým portfoliem.
 

 
   
 
 

Video